Wymiary zewnętrzne
3x4.5m
Rodzaj drewna
Sosna, świerk
Dwukrotna
Impregnacja
Pokrycie dachu
Gont bitumiczny
Cena: 8300 zł
Opis
Domek narzędziowy Jaś 4,5x3m to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznego i funkcjonalnego miejsca do przechowywania narzędzi i sprzętów ogrodowych. Wykonane z wysokiej jakości drewna klasy C24 sosnowego i świerkowego, suszonego komorowo, heblowanego i z zaokrąglonymi rantami, zapewniają trwałość i solidność konstrukcji.
Dach domku został pokryty deskami na pióro-wpust oraz gontem bitumicznym, którego kolor i kształt można dopasować do indywidualnych preferencji klienta. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, domki narzędziowe Jaś 4,5x3 nie tylko są funkcjonalne, ale także estetyczne i stylowe, doskonale wpasowując się w każdy ogród.
Zaletą tych domków jest dostępność dodatkowych opcji, takich jak dodatkowe okna czy drzwi, które pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie domku do własnych potrzeb. W domkach narzędziowych Jaś 4,5x3 znajdziesz mnóstwo miejsca na przechowywanie wszystkich niezbędnych narzędzi i akcesoriów ogrodniczych, zabezpieczając je jednocześnie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
*Przygotowanie podłoża leży po stronie inwestora.
TRANSPORT ORAZ MONTAŻ NIE SĄ WLICZONE W PODSTAWOWĄ CENĘ DOMKU
Szczegóły produktu
| Wymiary zewnętrzne | 3x4.5m po obrysie podstawy |
| Rodzaj drewna | sosna, świerk |
| Pokrycie dachu | gont bitumiczny |
| Wysokość całkowita | 300 cm |
| Pomieszczenia | domek 3x3m, drewutnia 3x1,5m |
| Antresola | 3m2 usytuowana nad drewutnią |
| Konstrukcja | wykonana w technologii szkieletowej (kanadyjskiej) z kantówki 40x90mm |
| Drzwi | jednoskrzydłowe 90x183cm zamykane na skobel |
| Okna PCV | 60/40 uchylne |
| Wysokość ścian | 200 cm |
| Grubość deski | ściany 20mm, dach 17mm |
| Okiennice | 1szt (możliwość pomalowania w innym kolorze niż domek) |
| Orynnowanie | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Materiał | drewno klasy C24 sosnowe i świerkowe, suszone komorowo, heblowane, ranty zaokrąglone |
| Impregnacja | drewnochron Impregnat ekstra ® - dwukrotna (podkład bezbarwny plus kolor) |
| Podłoga | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Dodatki zawarte w podstawowej cenie | daszek dymny, stolarka wykończeniowa |
| Cena | 8300 zł |
Sprawdź także