Wymiary zewnętrzne
3x4m
Rodzaj drewna
Sosna, świerk
Dwukrotna
Impregnacja
Pokrycie dachu
Gont bitumiczny
Cena: 7300 zł
Opis
Domek narzędziowy Jaś 3x4m to idealne miejsce do przechowywania narzędzi ogrodniczych, mebli ogrodowych czy rowerów. Oferuje on praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla każdego ogrodnika czy majsterkowicza.
Domek jest wykonany z solidnego drewna sosnowego lub świerkowego, co gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dach pokryty jest gontem bitumicznym, co zapewnia ochronę przed deszczem i śniegiem.
Wnętrze domku składa się z jednego pomieszczenia o wymiarach 3x3 metry, z dodatkową drewutnią o powierzchni 3x1 metrów. Dodatkowo nad drewutnią znajduje się antresola o powierzchni 3 metrów kwadratowych, idealna do przechowywania mniejszych narzędzi czy akcesoriów ogrodniczych.
*Przygotowanie podłoża leży po stronie inwestora.
TRANSPORT ORAZ MONTAŻ NIE SĄ WLICZONE W PODSTAWOWĄ CENĘ DOMKU
Szczegóły produktu
| Wymiary zewnętrzne | 3x4m po obrysie podstawy |
| Rodzaj drewna | sosna, świerk |
| Pokrycie dachu | gont bitumiczny |
| Wysokość całkowita | 300 cm |
| Pomieszczenia | domek 3x3m, drewutnia 3x 1m |
| Antresola | 3m2 usytuowana nad drewutnią |
| Konstrukcja | wykonana w technologii szkieletowej (kanadyjskiej) z kantówki 40x90mm |
| Drzwi | jednoskrzydłowe 90x183cm zamykane na skobel |
| Okna PCV | 60/40 uchylne |
| Wysokość ścian | 200 cm |
| Grubość deski | ściany 20mm, dach 17mm |
| Okiennice | 1szt (możliwość pomalowania w innym kolorze niż domek) |
| Orynnowanie | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Materiał | drewno klasy C24 sosnowe i świerkowe, suszone komorowo, heblowane, ranty zaokrąglone |
| Impregnacja | drewnochron Impregnat ekstra ® - dwukrotna (podkład bezbarwny plus kolor) |
| Słupy nośne | 9x9cm |
| Podłoga | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Dodatki zawarte w podstawowej cenie | dowolne rozmieszczenie okien i drzwi, stolarka wykończeniowa |
| Cena | 7300 zł |
Sprawdź także