Wymiary zewnętrzne
3x6m
Rodzaj drewna
Sosna, świerk
Dwukrotna
Impregnacja
Pokrycie dachu
Gont bitumiczny
Cena: 10600 zł
Opis
Domek Karol wykonany jest z wysokiej jakości drewna, które zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Naturalne drewno nie tylko wygląda pięknie, ale również doskonale komponuje się z otoczeniem, dodając uroku Twojemu ogrodowi.
Domek o wymiarach 3x6m oferuje wystarczającą przestrzeń do przechowywania wszelkiego rodzaju narzędzi ogrodowych, sprzętu, a nawet mebli ogrodowych. Dzięki przemyślanemu układowi wnętrza, wszystko znajdzie swoje miejsce, a Ty zachowasz porządek w swoim ogrodzie.
*Przygotowanie podłoża leży po stronie inwestora.
TRANSPORT ORAZ MONTAŻ NIE SĄ WLICZONE W PODSTAWOWĄ CENĘ DOMKU
Szczegóły produktu
| Wymiary zewnętrzne | 3x6m po obrysie podstawy |
| Rodzaj drewna | sosna, świerk |
| Pokrycie dachu | gont bitumiczny |
| Wysokość całkowita | 300 |
| Konstrukcja | wykonana w technologii szkieletowej (kanadyjskiej) z kantówki 40x90mm |
| Drzwi | jednoskrzydłowe 90x183cm zamykane na skobel |
| Okna PCV | 1szt x 60/40, uchylne (drugie okno za dodatkową dopłatą) |
| Wysokość ścian | 200 cm |
| Grubość deski | ściany 20mm, dach 17mm |
| Okiennice | 1szt (możliwość pomalowania w innym kolorze niż domek) |
| Orynnowanie | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Materiał | drewno C24 sosnowe i świerkowe suszone, ranty zaokrąglone |
| Impregnacja | drewnochron Impregnat ekstra ® - dwukrotna (podkład bezbarwny plus kolor) |
| Podłoga | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Dodatki zawarte w podstawowej cenie | dowolne rozmieszczenie okien i drzwi, stolarka wykończeniowa |
| Cena | 10600 zł |
Sprawdź także