Konfiguracja produktu

Opis

Domki Milan 5x8 to idealna propozycja dla osób poszukujących solidnego i funkcjonalnego miejsca do wypoczynku w otoczeniu przyrody. Cała konstrukcja oparta jest na solidnych słupach nośnych o wymiarach 12x12 cm, które gwarantują stabilność i solidność całej budowli.

Ocieplenie domku Milan 5x8 to kolejny atut, który zapewni komfort użytkowania przez cały rok. Ściany, podłoga oraz dach zostały ocieplone wełną mineralną o grubości 10 cm, co zapewnia odpowiednią izolację termiczną i oszczędność energii.

Materiał, z którego wykonany jest domek, to wysokiej jakości drewno C24 sosnowe i świerkowe suszone, które odznacza się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Ranty zaokrąglone nadają domkowi estetyczny i elegancki wygląd.

Aby zapewnić długą żywotność i estetyczny wygląd domku, zewnętrzne impregnacja została wykonana dwukrotnie Drewnochronem. Domki Milan 7x5 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących solidność, funkcjonalność oraz estetykę. Dzięki wysokiej jakości materiałom i starannej produkcji, każdy, kto zdecyduje się na ten model, będzie mógł cieszyć się komfortowym wypoczynkiem w otoczeniu przyrody przez wiele lat.

Szczegóły produktu

Wymiary zewnętrzne 5x8m po obrysie podstawy
Rodzaj drewna sosna, świerk
Pokrycie dachu membrana dachowa oraz blachodachówka
Poddasze8x5m
Wysokość poddasza220 cm
Ociepleniepodłoga, ściany, dach - wełna mineralna 10cm
Ruszt instalacyjnyna hydraulikę i elektrykę
Parter5x7m plus taras 5x1m
Wysokość parteru250 cm
Konstrukcjawykonana w technologii szkieletowej (kanadyjskiej) z kantówki 45x95mm, ściany zabezpieczone folią wiatroizolacyjną
Drzwizewnętrzne: metalowe, ocieplone z podwójnym zamkiem i klamką, wewnętrzne: 1szt. drewniane w łazience, 1szt. drewniane na poddaszu
Okna PCVkolor dwustronny, pięciokomorowe, rozwierno-uchylne z szybą zespoloną: 2szt. x 150/100cm, 1szt. x 50/50cm (łazienka), 2szt. x 80/100cm (poddasze), 1szt. x 80/205cm (taras)
Grubość deskielewacja: wszystkie ściany odeskowane metodą pióro-wpust(deska świerkowa o grubości 19-20mm), wnętrze: wszystkie ściany odeskowane metodą pióro-wpust(deska świerkowa o grubości 19-20mm)
Schody na poddaszedrewniane ze spocznikiem wyposażone w schowek
Orynnowanieopcja dodatkowo płatna
Materiałdrewno C24 sosnowe i świerkowe suszone, ranty zaokrąglone
Impregnacjazewnętrzna dwukrotna Drewnochronem (podkłąd bezbarwny plus kolor), wewnętrzna jednokrotna, dach na kolor bezbarwny
Słupy nośne12x12cm
Podłogaparter: płyta OSB 22mm (podłoga od spodu również zabezpieczona przed szkodnikami deską na pióro/wpust, poddasze: deska 26-28mm
Dodatki zawarte w podstawowej ceniewiatroizolacja na ścianach, stolarka wykończeniowa
Cena 99800 zł

Sprawdź także

Milan III 5x7

Milan III 5x7

Sprawdź produkt
Milan III 5x6

Milan III 5x6

Sprawdź produkt