Wymiary zewnętrzne
3x3m
Rodzaj drewna
Sosna, świerk
Dwukrotna
Impregnacja
Pokrycie dachu
Gont bitumiczny
Cena: 4600 zł
Opis
Altanka drewniana Klaudia dzięki swojemu designowi i prostocie dodaje uroku i naturalnego wyglądu do ogrodu, działki czy ROD, nadając mu przytulności i ciepła.
Zdecydowanie atutem naszych altanek jest solidność oraz trwałość. Do ich wykonania używamy wysokiej jakości drewna, a dach pokryty jest gontem bitumicznym renomowanej firmy. Każdy klient ma możliwość wyboru koloru całej konstrukcji oraz dachu.
Stanowi ona doskonałe schronienie podczas upalnych dni, zapewniając cień i ochronę przed deszczem. Może być doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu w ogrodzie, np. podczas czytania książki, picia kawy czy spotkań rodzinnych.
*Przygotowanie podłoża leży po stronie inwestora.
TRANSPORT ORAZ MONTAŻ NIE SĄ WLICZONE W PODSTAWOWĄ CENĘ ALTANY
Szczegóły produktu
| Wymiary zewnętrzne | 3x3m po obrysie podstawy |
| Rodzaj drewna | sosna, świerk |
| Pokrycie dachu | gont bitumiczny |
| Liczba wejść | 4 |
| Wysokość całkowita | 300 cm |
| Wysokość zabudowy/żaluzji/ażuru | 175 cm |
| Materiał | drewno klasy C24 sosnowe i świerkowe suszone komorowo, heblowane, ranty zaokrąglone |
| Dach | deska na pióro-wpust, gont bitumiczny (kolor i kształt do wyboru klienta) |
| Obrys dachu | dach wystaje z każdej strony około 20cm |
| Impregnacja | drewnochron Impregnat ekstra ® - dwukrotna (podkład bezbarwny plus kolor) |
| Słupy nośne | grubość: 9x9cm, wysokość: 200cm |
| Podłoga | brak (opcja dodatkowo płatna) |
| Dodatki zawarte w podstawowej cenie | daszek dymny, stolarka wykończeniowa |
| Cena | 4600 zł |
Sprawdź także